Prywatne przedszkole Niezapominajka. Dzień z życia dziecka w przedszkolu w Głogowie

Niepubliczne Przedszkole Głogów

Można powiedzieć, że pobyt dziecka w przedszkolu to niemal pełnoetatowa zabawa. W tym czasie ma ono zapewnioną opiekę wychowawczą, opiekuńczą i edukacyjną. Każdy dzień malucha w przedszkolu to przemyślany przez nas plan, który dziecko eksploruje w czasie radosnej zabawy i zajęć. W tym czasie dzieci rozwijają swoje umiejętności, otrzymują dawkę wiedzy i wspólnie z całą grupą spożywają posiłki, ucząc się w niej korelacji. W przedszkolu w Głogowie nuda nie zagrzewa miejsca, a każdy dzień przynosi dzieciom wiele korzyści.

Jak wygląda poranek w prywatnym przedszkolu Niezapominajka?

Wasz dzień w przedszkolnej otoczce rozpoczyna się już od pobudki maluszka. Wtem zaczyna się snucie planów i długie rozmowy o kolejnym owocnym dniu. Z kolei nasz dzień w przedszkolu ma początek od momentu oczekiwania na Wasze przyjście. Między godziną 7, a 8:00 dzieci przybywają do naszego przedszkola w Głogowie, a następnie do godziny 9:00 mają czas na zjedzenie pysznego śniadania.

Kolejno wszyscy się czule i radośnie witamy w kółeczku oraz w rytm muzyki i śpiewów rozkręcamy bioderka. Gdy już trochę się rozbudzimy, a śniadanko ułoży się w brzuchach, zabieramy się za zajęcia w przedszkolu.

Zajęcia w przedszkolu w Głogowie

W zależności od dnia i chęci dzieci wybieramy zajęcia, w których maluszki będą chętnie w nich uczestniczyły i przyniosą one im niewspółmierne korzyści. Dlatego też losy ważą się pomiędzy zajęciami ceramicznymi, logopedycznymi, rytmicznymi, a gimnastycznymi. Natomiast raz w tygodniu przyjeżdża do naszego przedszkola lektorka języka angielskiego, będąca świetnym nauczycielem. O zajęciach w przedszkolu Niezapominajka z języka angielskiego pisaliśmy w tym artykule: Angielski w niepublicznym przedszkolu w Głogowie. Dlaczego jest tak ważny?

Jak przebiega ciąg dalszy dnia w prywatnym przedszkolu?

Po takiej dawce energii i załatwieniu tylu ważnych spraw pora na doładowanie- pyszny obiad serwowany przez nasz catering. Posiłek ten to niesamowita dawka witamin i energii. Gdy brzuszki rozgrzeją się ciepłym daniem, nadchodzi czas na leżakowanie, po którym wyruszamy na spacer w poszukiwaniu skarbów. Po powrocie pora na udział we wspólnych zabawach, kończących się mniej więcej o godzinie 15:30. Gdy wigor zostanie spożytkowany, jeszcze ciut doładowujemy go podwieczorkiem, a później oczekujemy na przyjście ukochanych rodziców. Takim sposobem o godzinie 17:30 i my i dzieci kończą dzień w przedszkolu, opuszczając jego mury i przekazując rodzicom niesamowite historie, jakie miały miejsce w tym pomyślnym dniu.

Czego może oczekiwać rodzic od przedszkola w czasie opieki nad jego dzieckiem?

Maluszki w czasie dnia w przedszkolu otrzymują pełną opiekę. Dzięki utworzonym małym grupom w naszym przedszkolu jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom mnóstwo uwagi, aby czuły się bezpiecznie i swobodnie. Schronienie dzieci pod naszymi skrzydłami to dla nas pełna odpowiedzialność, jaką wykonujemy z wielką radością i uwagą.

Każde dziecko otrzymuje od nas opiekę wychowawczą, która pomaga dzieciom w relacjach społecznych. Maluch w naszych progach jest również pod opieką edukacyjną i ma możliwość pracy nad rozwojem swoich umiejętności poznawczych i ruchowych oraz rozwijajć swój intelekt, a także pracować nad emocjami. W Niezapominajce otaczamy dzieci także bezpieczną opieką, która sprawia, że maluchy czują się swobodnie, niemal tak jak we własnym domu.

Jak wygląda dzień w przedszkolu w Głogowie?