Rekrutacja do przedszkola w Głogowie

Przedszkole prywatne Głogów - zapisy !

Zobacz, jaki łatwy i przyjemny jest proces rekrutacji do naszego przedszkola

Zapisy do przedszkola w Głogowie trwają !

W krainie niepubliczne przedszkole Niezapominajka w Głogowie rekrutacja trwa cały rok, a zapisy są bardzo proste i szybkie. 

Na próżno szukać u nas skomplikowanych systemów punktowych, które lokują dziecko na liście oczekującej. W naszym przedszkolu o decyzji, kwalifikującej dziecko do dostania się w progi Niezapominajki jest kolejność zgłoszeń. Dlatego też wystarczy, że wypełnisz krótką kartę zgłoszeniową, udzielisz nam paru informacji, a wtedy wspólnie podpiszemy przejrzystą umowę.

Również koszt pobytu twojego dziecka w naszej placówce nie jest wygórowany. Czesne jest jasne i klarowne, bo wynosi 280 zł + 11 zł za dzień wyżywienia. 

Nie zwlekaj i pozwól swojemu dziecku odkryć naszą Niezapominajkę.

Rekrutacja Przedszkole Głogów !

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko do Niezapominajki?

W czasie kiedy obowiązki gonią, w porze powrotu do pracy lub nadejścia momentu, gdy dziecko potrzebuje rozwoju swych umiejętności, z pomocą przychodzimy my- prywatne przedszkole Głogów. Niezapominajka to miejsce, gdzie każde dziecko rozwija się w swoim tempie, bez zbędnego pośpiechu. Nasza kraina sprawia, że maluch jest po prostu szczęśliwy i codziennie chętnie wraca w nasze progi. Kameralne grupy, które tworzą naszą placówkę to wspaniała cecha tego miejsca. Dzięki temu każde dziecko otoczone jest uważną opieką i zostaje mu poświęcony odpowiedni czas na naukę i wszechstronną zabawę. 

Przedszkole w Głogowie to niezapomniane chwile z rówieśnikami i cudowny rozwój wszystkich sfer Twojego dziecka.

Skontaktuj się z nami i wspólnie zadbajmy o doskonałą zabawę i edukację Twojej pociechy. Pomoże Ci w tym formularz, który znajduje się poniżej. Zapraszamy Was również do naszej placówki, abyście zobaczyli, jak funkcjonujemy na co dzień i jak dobrze jesteśmy przygotowani do przyjęcia Was do naszego prywatnego przedszkola w Głogowie.

Masz pytania dotyczące rekrutacji do przedszkola? Napisz do nas

Rekrutacja do przedszkola Głogów.